Konkurs plastyczny Rzecznika Praw Dziecka

W październiku 2021 r. został ogłoszony konkurs plastyczny Rzecznika Praw Dziecka w ramach Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2021. Był to Konkurs Ogólnopolski, w którym uczniowie z klasy III b wzięli udział.

Na przełomie stycznia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu. Poprzez udział w konkursie uczniowie rozwijali zainteresowania, mogli wykazać swoje mocne strony, oraz była to dobra promocja szkoły. Choć zadanie było niełatwe, bo praca musiała być zarówno atrakcyjna plastycznie, jak i prezentować w czytelny i ciekawy sposób wiedzę o prawach dziecka, praca Zuzanny W. zdobyła wyróżnienie w konkursie. Jest to docenienie starań uczennicy, która wkłada zawsze w przygotowanie pracy dużo serca i zaangażowania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.