Rozdanie nagród w konkursie ekologicznym

W klasach I-III odbyła się konkurs ekologiczny „Zbieram, segreguję i tworzę nowe rzeczy”. Celem było zachęcenie uczniów do troski o otaczające nas środowisko, tworzenie trwałych nawyków i zachowań  ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu. Pobudzenie do działań na rzecz lokalnego środowiska, a przy tym rozwój wrażliwości artystycznej. 

Do konkursu zgłoszono 24 prace. Wszystkie bardzo pomysłowe i kreatywne. Na szkolnej wystawie można było zobaczyć między innymi wózek dla lalek, grę piłkarzyki, telefon czy lampkę nocną, a wszystko to wykonane z odpadów. Jury miało niezwykle trudne zadanie, dlatego postanowiono przyznać dwa I miejsca, dwa II miejsca, jedno trzecie i aż 10 wyróżnień! Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!