Święto Patrona Szkoły

19 listopada 2021 r. obchodziliśmy nasze szkolne święto – Dzień Patrona – jakim są Orlęta Lwowskie. Z tej okazji pod szkolną tablicą zostały złożone wieńce oraz zapalone znicze. W wydarzeniu tym wzięli udział Dyrekcja Zespołu, przedstawiciele Rady Rodziców, przyjaciele szkoły oraz Rada Osiedla Staroniwa. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbył się apel na sali gimnastycznej, nie mniej jednak uczniowie stanęli na wysokości zadania i zorganizowali obchody klasowe naszego święta. Dzieci przygotowały słuchowisko, które zostało przedstawione wszystkim uczniom szkoły, na korytarzu szkolnym pojawiła się piękna patriotyczna dekoracja oraz wystawa prac „Najmłodsi Bohaterowie”.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w organizację wydarzenia.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia (zakładka galeria/wydarzenia) oraz wysłuchania przygotowanej audycji słowno – wokalnej.

Słuchowisko „Mali Bohaterowie Niepodległej”