„Szczepimy się” kampania informacyjna

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje, że powstała kampania rządowa na rzecz szczepień przeciw COVID-19, która jest koordynowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Wpisuje się on w plan działań Narodowego Programu Szczepień. Kampania informacyjna #SzczepimySię ma uświadamiać, informować i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki. Jest szeroko komunikowana za pomocą różnych środków masowego przekazu. Wszystko po to aby uświadamiać, że warto się zaszczepić. Żeby Polacy mieli dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji uruchomiliśmy portal gov.pl/SzczepimySie. Oprócz najważniejszych tematów dot. szczepionek znajdziecie tam również wypowiedzi ekspertów. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow