Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

I nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – wakacje! 26 czerwca 2022 r. o  godzinie  9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Było to wyjątkowe pożegnanie się z uczniami klas I-VII oraz z uczniami kl. VIII.  Tegoroczne zakończenie roku szkolnego było wyjątkowe, gdyż w końcu po wielu miesiącach pandemii akademia miała formę uroczystego apelu, odbyło się także uroczyste wprowadzenie sztandaru. Uczniowie zaśpiewali  hymn narodowy i hymn szkoły. Po akademii, w salach lekcyjnych, nastąpiło tradycyjnie wręczenie świadectw. Po wręczeniu świadectw wychowawcy klas podziękowali uczniom  za całoroczny trud i wysiłek, a w szczególności za zaangażowanie i ciężką pracę.  W imieniu dyrektora szkoły oraz swoim życzyli uczniom udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły. Po spotkaniu z wychowawcami klas uczniowie rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek.