Zakończenie roku szkolnego – pożegnanie klas ósmych

KAŻDY KONIEC, TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO…

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klasy ósmej zakończył się pewien etap. 24 czerwca 2022 roku podczas uroczystej akademii dwie klasy ósme pożegnały szkolne mury.

Wydarzenie rozpoczęło od ceremoniału przekazania sztandaru szkoły. Uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar uczniom klasy siódmej. Jednocześnie nowi członkowie Pocztu Sztandarowego złożyli uroczyste ślubowanie.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie uczniom dyplomów i zaświadczeń oraz gratulacji. 

I pożegnania nadszedł czas…..
Uroczystą akademię zakończyła część artystyczna. Najpierw zobaczyliśmy scenkę kabaretową z życia szkoły, następnie usłyszeliśmy kilka utworów muzycznych.  Uczniowie w prezentacjach multimedialnych pokazali swoje wspomnienia z lat szkolnych, kolejno złożyli podziękowania dla rodziców, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły.

Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń!
Wierzymy, ze wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.