Zaproszenie dla mieszkańców Osiedla Staroniwa – spotkanie „Miasto, a smog, co możemy zrobić?”

Szanowni Państwo!

W ramach zadania „Rzeszów nie zgadza się na smog”, w dniu 1 grudnia 2021 roku Mirosław Ruszała – ekolog ze Stowarzyszenia EKOSKOP  – poprowadzi warsztat edukacyjny „Miasto, a smog, co możemy zrobić?”. Warsztat odbędzie się od godz. 17.00 do ok. 18.00 w sali gimnastycznej SP 14,  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Rzeszowie, ul. Staroniwska 55. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Rzeszów. Na spotkaniu m.in. odczytane zostaną fragmenty antysmogowych listów, które Państwa dzieci pisały do swoich sąsiadów. Multimedialna prezentacja antysmogowa pokazana będzie w czasie rzeczywistym na regionalnym portalu internetowym miasta Rzeszowa: Rzeszow112. Transmisje będzie można znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/rzeszow112pl/ lub: https://www.youtube.com/c/Rzeszów112 

Zapraszam. Na sali gimnastycznej wymagane są maseczki, odkażenie rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

Kasia Ruszała Stowarzyszenie EKOSKOP