Konkurs „Eko – robot” – głosowanie !!!

Na początku kwietnia został w szkole ogłoszony konkurs „Eko – robot” jego zakończenie przypadało na obchody Dnia Ziemi. Uczniowie mieli za zadanie przygotować własnego pomysłu roboty z surowców wtórnych. Konkurs przeznaczony był dla każdego ucznia od I do VIII klasy. Dostarczone przez dzieci roboty przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania, uczniowie bardzo się postarali aby zachwycić wszystkich. Roboty przeróżnej wielkości, przeróżnych funkcji z gadżetami i bez, kolorowe i jednokolorowe zagościły na szkolnym korytarzu. Teraz przyjdzie czas na rozstrzygnięcie konkursu ….. tylko jak ???? Pomysł już mamy – narazie wystawa będzie w szkole do końca maja, a między czasie oprócz głosowania jury konkursowego odbędzie się głosowanie uczniów na najbardziej pomysłowego robota. Głosowanie odbędzie się poprzez szkolnego bloga – szczegółowe zasady zostaną podane w maju. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii robotów. 

GŁOSOWANIE !!!!!

Zachęcamy do głosowania na najciekawszego i najbardziej pomysłowego robota w komentarzach na szkolnym blogu „Szkolne Sprawy” (link podany poniżej) – w głosowaniu mogą brać udział wszyscy chętni (jednak, żeby możliwe było zweryfikowanie głosujących, będą brane pod uwagę jedynie głosy uczniów, rodziców ze szkoły). Głosy ważne to takie, które podpisane są imieniem i nazwiskiem głosującego!!! Każda osoba może oddać w komentarzu tylko jeden głos !!! Zachęcamy do udziału !!! Dla robota, który zyska najwięcej głosów przeznaczona zostanie nagroda publiczności.

W komentarzu podpisanym imieniem i nazwiskiem wystarczy wpisać numer pracy.

Głosujemy do 20 maja !!!!

Głosowanie na szkolnym blogu pod linkiem – https://www.szkolneblogi.pl/blogi/szkolne-sprawy/konkurs-ekologiczny-eko-robot/