Święto Patrona Szkoły

25 listopada obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły jakim są Orlęta Lwowskie. Po 2 latach bez stacjonarnej akademii, w tym roku w końcu mieliśmy okazję spotkać się na sali gimnastycznej i razem obchodzić ten uroczysty dzień. Po 2 lekcji klasy udały się wraz z pocztem sztandarowym na uroczystą Mszę Św. w Parafii pw. Narodzenia NMP, następnie pod tablicą pamiątkową przedstawiciele społeczności szkolnej, Rady Rodziców oraz Rady Osiedla złożyli przepiękne wiązanki i zapalili znicze. Po uroczystym wstępie udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie uczniowie pod kierunkiem Pani Justyny Drupki, Joanny Stanio oraz Pana Marcina Lorenca przygotowali wspaniałą akademię. Pani Gertruda Możdżeń przygotowała zjawiskową dekorację. Dzieci bardzo się postarały – pięknie występowały, mówiły wiersze, śpiewały piosenki. Nie obyło się również bez patriotycznego tańca z szarfami oraz prezentacji multimedialnej dotyczącej wolności i niepodległości. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w naszej uroczystości.