Święto Polskiej Niezapominajki – klasa II – Wielki Las Czudecki

Szkolne Koło PTTK  nr 45 przy współpracy z Oddziałem PTTK w Rzeszowie już po raz kolejny brało udział w rajdzie turystycznym z okazji Święta Polskiej Niezapominajki. 19 uczniów z klas II-V ubranych w niebieski lub żółty strój uczestniczyło w niezapominajkowych podchodach w Wielkim Lesie w Czudcu. Młodzi turyści podzieleni na dwie grupy pod opieką K. Tracz i D. Partyki mieli odnaleźć ukryte w lesie koperty z różnymi zadaniami m.in. rozwiązać krzyżówkę, ułożyć piosenkę, wiersz, okrzyk związany z niezapominajką, rozpoznać rodzaj drzew, krzewów. Po zakończonych podchodach sadzili przywiezione niezapominajki przy Schronisku Młodzieżowym w Czudcu. W schronisku odbyły się też warsztaty plastyczne i poczęstunek. Uczestniczy rajdu zostali obdarowani przez organizatorów okolicznościową plakietką i nagrodą rzeczową. Ponadto zdobyli punkty do odznaki OTP i TP. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.